Rīgas SOS Serviss logo

6:00 - 23:30

Menu Close

Slēdzeņu maiņa

Durvis
MAINĀM NAKTS
AIZBĪDŅUS
Slēdzene Atslēgas
MAINAM VISA
VEIDA
SLĒDZENES,
ARĪ “ZIRNEKĻA”
Auto atslēga Auto
ĀTRI NOMAINAM CILINDRUS
UN
MEHĀNISMUS
Durvis Durvis
brand brand brand brand brand brand brand
Telefons
SAZINĀTIES AR MUMS
Rakstiet Whatsapp
Whatsapp
Pulkstenis
OPERATĪVĀ
REAĢĒŠANA
Bulta
Cena
DODAM PRECĪZU
CENU PIEDĀVĀJUMU
Klients
Bulta
VIENMĒR 100%
ATVĒRŠANA
JA RODAS PAPILDU JAUTĀJUMI, LŪDZU AIZPILDIET KONTAKTFORMU ZEMĀK:

  Pat visbiezākās durvis Jūs nepasargās, ja būs bojāta slēdzene, tādēļ slēdzenēm jāpievērš īpaša uzmanība. Ik gadu ražotāji izdomā aizvien kvalitatīvākas slēdzenes no nerūsējošiem materiāliem un ar aizvien sarežģītākiem mehānismiem, parūpējoties par drošību jebkurā mājā. Nomainīsim gan sabojātas, gan novecojošas slēdzenes, lai uzlabotu drošību un atrastu durvīm piemērotāko risinājumu.

  Slēdzenes ir ļoti dažādas, to specifikācija atšķiras gan pēc to tipa, gan ražotāja. Mūsu slēdzeņu meistari strādā ar tādu uzticamu ražotāju atslēgām, kā Atra, Multulock, Yale, ISEO, Securemme un citām. Izvēloties slēdzenes, ņemam vērā gan jaunākās tendences, gan ražotāju un nozares ekspertu atsauksmes. Ne velti tirgū ir pieejams tik plašs klāsts – katrām durvīm un durvju ailēm ir iespējams atrast vispiemērotāko variantu, sākot no krāsas un beidzot ar cilindru skaitu un iekšējo uzbūvi. Jo dārgāka slēdzene, jo drošāka, tādēļ noteikti neizvēlieties uzreiz lētāko no opcijām, bet pakonsultējieties ar zinošu meistaru, kuru slēdzeni un kāpēc izvēlēties.

  Ja slēdzene nepieciešama nelielam šķūnītim, kur glabājas nevērtīgas lietas, varam atļauties izvēlēties ko pavisam vienkāršu, taču, ja slēdzenes uzdevums ir pasargāt Jūsu vērtīgāko īpašumu, pievērsieties šim jautājumam jau daudz nopietnāk!

  Slēdzeņu nomaiņa neprasa daudz laika, taču pareizās slēdzenes piemeklēšana ir ļoti būtisks posms, lai sagatavotos slēdzenes demontāžai un uzstādīšanai. Lai gan visām slēdzenēm tiek dota divu gadu garantija, tāpat vēlamies uzstādīt slēdzeni, kas kalpotu ilgtermiņā, piestāvētu durvīm un interjeram, kā arī sniegtu pašu galveno – drošību! Izvēloties slēdzeni, noteikti arī izstāstiet meistaram, cik bieži to grasāties slēgt vaļā un ciet, jo tas ietekmē to, cik nodilumizturīgas slēdzenes izvēlēties. Tāpat izvēli ietekmē iespējamie ārējie apstākļi, kā lietus, karstums vai sals. Ja slēdzene atrodas nepasargātā vietā, piemēram, šķūnīša durvīs, tad nepieciešams izvēlēties slēdzenes, kas ir noturīgākas pret koroziju un mehāniskiem bojājumiem.

  Taču neuztraucieties, Jums nav jāorientējas slēdzeņu klāstā, jo tas ir mūsu uzdevums. Varat droši uzticēt šo uzdevumu mums un mēs atradīsim labāko un piemērotāko slēdzenes veidu Jūsu durvīm!

  Zvanīt Zvanīt Zvanīt