Rīgas SOS Serviss logo

6:00 - 23:30

Menu Close

AUTO ATVĒRŠANA

BMW Automašīna
PULTS VAI
CENTRĀLĀS
ATSLĒGAS
ELEKTRONISKĀ KĻŪDA?
Auto pults Auto atslēga
AUTO DARBOJAS UN
BLOĶĒJĀS DURVIS?
Auto rokturis Auto slēdzene
ATSLĒGAS NOZAUDĒTAS,
SPRŪST UN NEGRIEŽAS
PAREIZI SLĒDZENE?
Durvis Durvis
Mazda Opel Ford Mercedes Volkswagen BMW Volvo Audi Renault Toyota
Telefons
SAZINĀTIES AR MUMS
Rakstiet Whatsapp
Whatsapp
Pulkstenis
OPERATĪVĀ
REAĢĒŠANA
Bulta
Cena
DODAM PRECĪZU
CENU PIEDĀVĀJUMU
Bulta
Cena
VIENMĒR 100%
ATVĒRŠANA
JA RODAS PAPILDU JAUTĀJUMI, LŪDZU AIZPILDIET KONTAKTFORMU ZEMĀK:

    Automašīnu durvis, gluži tāpat, kā jebkuras slēdzenes un mehānismi, var sabojāties un iestrēgt. Šāda nepatīkama ķibele var notikt negaidīti un pavisam nepiemērotā brīdī, tādēļ ir svarīgi zināt, kur atrast palīdzību. Automašīna ir ļoti vērtīga, tādēļ vēlams to nodot uzticamiem un zinošiem meistariem. Mūsu auto atvēršanas speciālisti ir uzkrājuši gadiem ilgu pieredzi, lai prastu auto durvis atvērt saudzīgi un droši, nenodarot papildus bojājumus ne durvīm, ne stikliem.

    Daudziem instinktīvi liekas, ka primārais veids, kā atvērt aizslēgtu auto, ir loga izdauzīšana, taču šādi gadījumi parāda, ka logu sišana ir daudz nedrošāka un izmaksu ziņā dārgāka metode, kā zinošu ekspertu izsaukšana. Izsitot logu, Jūs sabojājat ne tikai auto stiklu – salons piebirst ar sīkiem stikliem, radot sagriešanās draudus, arī tālākā braukšana bez stikla ir nedroša un bīstama. Savukārt, ja izvēlaties mūsu meistaru palīdzību, durvis tiek atvērtas ļoti saudzīgi, izmantojot smalkus un modernus darbarīkus.

    Durvju iestrēgšanas iemesli var būt ļoti dažādi, tai skaitā:

    Neatkarīgi no tā, kā radies durvju bojājums un kā esat nonācis šajā nepatīkamajā situācijā, svarīgi ir vērsties pie atbilstošiem speciālistiem, kas atvērs auto, to nesabojājot. Automašīnas ir kļuvušas par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu, tādēļ durvju atvēršana parasti nepieciešama arī ātri. Ja atrodaties Rīgā un tās tuvumā, mūsu meistari varēs ierasties uz jebkuru vietu, lai atvērtu durvis pēc iespējas ātrāk. Neatkarīgi no tā, kāda modeļa un gada automašīna ir Jūsu īpašumā, durvju atvēršanas speciālisti atradīs labāko veidu, kā tas veiksmīgi atvērt.

    Zvanīt Zvanīt Zvanīt