Rīgas SOS Serviss logo

6:00 - 23:30

Menu Close

SEIFU ATVĒRŠANA

Seifus parasti izmantojam ieroču, vērtslietu un svarīgu dokumentu uzglabāšanai, tāpat tie ir lielisks risinājums, lai uzglabātu skaidro naudu lielos daudzumos. Jebkurā gadījumā seifā noteikti atrodas kaut kas vērtīgs, no kā nevēlamies šķirties, tādēļ gadījumos, kad seifs ir aizslēdzies un nevaram to vairs atvērt, problēma ir diezgan liela. Kur meklēt palīdzību?

Tādos brīžos talkā nāk mūsu seifu atvēršanas meistari ar 20 gadu pieredzi, lai atmūķētu visa veida seifus, tostarp:

  • depozīta seifus, kuros parasti glabājas nauda;
  • ugunsdrošos seifus;
  • naudas kastes;
  • pie sienas ustādītus seifus u.c.

Neatkarīgi no izvēlētā seifa tipa un tā, kas tajā paslēpts, veiksim saudzīgu un drošu atvēršanu, lai nenodarītu nekādu bojājumus iekšā esošajai mantai. Elektroniskajiem seifiem parasti nepieciešams nomainīt kodu un atjaunot drošības iestatījumus, bet mehāniskajiem seifiem slēdzeņu tipi un karkasi ļoti atšķiras. Nepārzinot seifu uzbūvi un mēģinot to atvērt patvaļīgi, varat neatgriezeniski sabojāt gan seifu, gan tajā esošās vērtslietas, tādēļ seifu atvēršanu noteikti uzticiet profesionāļiem.

Mūsu meistari veltīs vajadzīgo laiku un uzmanību, lai seifu atvērtu pēc iespējas saudzīgāk. Seifi ir ne tikai droši, tie ir vērtīgi un ļoti svarīgi daudzu ikdienā, tādēļ pret to atvēršanu attiecamies īpaši atbildīgi. Tā kā strādājam visu diennakti un esam pieejami katru dienu, esam gatavi izsaukumiem jebkurā laikā. Ja saprotat, ka seifs ir iestrēdzis vai esat aizmirsis tā pieejas datus, noteikti zvaniet mums un mēs palīdzēsim to atrisināt.

Seifi ir drošākais naudas un vērtīgu lietu uzglabāšanas veids, turklāt ik gadu seifu klāstā parādās aizvien jauni, advancētāki modeļi, kas paliek aizvien sarežģītāki un grūtāk uzlaužami. Neatlaidīgi mēģinot tos atmūķēt pašu spēkiem, pazaudēsiet tikai laiku. Uzticiet to mums un pavisam drīz seifa durvis atkal atvērsies un atgūsiet savas vērtīgākas mantas. 

Zvanīt Zvanīt Zvanīt