Sākums » Durvju atvēršana

Durvju atvēršana

DURVJU ATVĒRŠANA

DURVJU ATVĒRŠANA

RIGAS

DURVJU ATVĒRŠANA

NEDARBOJAS
AIZBĪDNIS?
d-item
PUSE ATSLĒGAS NOLŪZUSI
VAI CILINDRS NEGRIEŽAS?
d-item
ATSLĒGAS NOZAUDĒTAS,
IESPRŪDUSI SLĒDZNE?
d-item
NEDARBOJAS
AIZBĪDNIS?
PUSE ATSLĒGAS
NOLŪZUSI VAI
NEGRIEŽAS CILINDRS?
ATSLĒGAS NOZAUDĒTAS,
IESPRŪDUSI SLĒDZNE?
brand brand brand brand brand brand brand
phone-call.png SAZINĀTIES AR MUMS RAKSTIET WHATSAPP phone-call.png phone-call.png RAKSTIET WHATSAPP
icon-item
OPERATĪVĀ
REAĢĒŠANA
icon-item
DODAM PRECĪZU
CENAS PIEDĀVĀJUMU
icon-item
VIENMĒR 100%
ATVĒRŠANA

JA RODAS PAPILDU JAUTĀJUMI, LŪDZU AIZPILDIET KONTAKTFORMU ZEMĀK:

Sākums » Durvju atvēršana

Durvju atvēršana ir mūsu specialitāte – palīdzēsim, kad vien tas būs vajadzīgs, ierodoties Jums vajadzīgajā laikā. Strādājam visu diennakti, katru dienu! Tādēļ zvaniet droši uzreiz, kad gadās saskarties ar neejošām vai iestrēgušām slēdzenēm! Dosimies palīgā nekavējoties! Pakalpojums pieejams Rīgā un tās apkārtnē. 

Durvju atvēršanas sfērā darbojamies jau 20 gadus, kuru laikā esam uzkrājuši bagātīgu zināšanu bāzi. Šo gadu laikā, atverot neskaitāmas māju durvis, tostarp metāliskās durvis ar vairākām slēdzēnēm, esam kļuvuši par šīs nozares zinošiem ekspertiem. Mūsu meistari prot atvērt gan tērauda un metāla durvis, gan koka, PVC un cita veida ieejas, tiekot galā gan ar vienkāršām slēdzenēm, gan sarežģītiem slēdzeņu mehānismiem. 

Turklāt, neatkarīgi no tā, kādas durvis un slēdzenes ir iebūvētas Jūsu mājoklī, mūsu durvju atvēršanas meistari paveiks darbu īsā laikā, neradot defektus pašām durvīm. Dažreiz cilvēki cenšas steigā tikt galā ar durvju atvēršanu pašu spēkiem, izmantojot instrumentus, kas gadās pa rokai, taču ar šādām metodēm durvis varat tikai sabojāt. Lai durvis neciestu, labāk nododiet šo darbu mūsu profesionāļiem, kas to izdarīs daudz saudzīgāk un profesionālāk. 

Sarežģītākas slēdzenes var prasīt vairākas stundas, taču atmūķēt iespējams jebkuras durvis. Tādēļ esam gatavi doties palīgā visās dzīves situācijās, kad durvju iestrēšanai vainīga: 

  • nozaudēta atslēga;
  • aizcirtusies vai nodilusi slēdzene;
  • nejauši ieslēdzies bērns;
  • ļaunprātīga ielaušanās;
  • un virkne citu apstākļu.

Aizkritušas durvis var gadīties katram no mums, taču svarīgi tādos brīžos ir zināt, kur meklēt palīdzību! Rakstiet vai zvaniet un dosimies palīgā, cik drīz vien iespējams! Ar mūsu profesionāļu komandu un instrumentiem durvju atvēršana būs daudz veiksmīgāka! Saudzējiet savu mājokli un durvis, ja tām nepieciešama palīdzība, dodiet ziņu! Būsim vien zvana attālumā! Priecāsimies palīdzēt un sniegsim vajadzīgo tehnisko atbalstu, lai atrisinātu radušos situāciju ar durvīm maksimāli ātri.