Rīgas SOS Serviss logo

6:00 - 23:30

Menu Close

DURVJU ATVĒRŠANA

Durvis
NEDARBOJAS
AIZBĪDNIS?
Slēdzene Atslēgas
PUSE ATSLĒGAS
NOLŪZUSI
VAI,
CILINDRS NEGRIEŽAS?
Auto atslēga Auto
ATSLĒGAS NOZAUDĒTAS?
IESPRŪDUSI SLĒDZENE?
Durvis Durvis
brand brand brand brand brand brand brand
Telefons
SAZINĀTIES AR MUMS
Rakstiet Whatsapp
Whatsapp
Pulkstenis
OPERATĪVĀ
REAĢĒŠANA
Bulta
Cena
DODAM PRECĪZU
CENU PIEDĀVĀJUMU
Klients
Bulta
VIENMĒR 100%
ATVĒRŠANA
JA RODAS PAPILDU JAUTĀJUMI, LŪDZU AIZPILDIET KONTAKTFORMU ZEMĀK:

  Durvju atvēršana ir mūsu specialitāte – palīdzēsim, kad vien tas būs vajadzīgs, ierodoties Jums vajadzīgajā laikā. Strādājam visu diennakti, katru dienu! Tādēļ zvaniet droši uzreiz, kad gadās saskarties ar neejošām vai iestrēgušām slēdzenēm! Dosimies palīgā nekavējoties! Pakalpojums pieejams Rīgā un tās apkārtnē.

  Durvju atvēršanas sfērā darbojamies jau 20 gadus, kuru laikā esam uzkrājuši bagātīgu zināšanu bāzi. Šo gadu laikā, atverot neskaitāmas māju durvis, tostarp metāliskās durvis ar vairākām slēdzēnēm, esam kļuvuši par šīs nozares zinošiem ekspertiem. Mūsu meistari prot atvērt gan tērauda un metāla durvis, gan koka, PVC un cita veida ieejas, tiekot galā gan ar vienkāršām slēdzenēm, gan sarežģītiem slēdzeņu mehānismiem.

  Turklāt, neatkarīgi no tā, kādas durvis un slēdzenes ir iebūvētas Jūsu mājoklī, mūsu durvju atvēršanas meistari paveiks darbu īsā laikā, neradot defektus pašām durvīm. Dažreiz cilvēki cenšas steigā tikt galā ar durvju atvēršanu pašu spēkiem, izmantojot instrumentus, kas gadās pa rokai, taču ar šādām metodēm durvis varat tikai sabojāt. Lai durvis neciestu, labāk nododiet šo darbu mūsu profesionāļiem, kas to izdarīs daudz saudzīgāk un profesionālāk.

  Sarežģītākas slēdzenes var prasīt vairākas stundas, taču atmūķēt iespējams jebkuras durvis. Tādēļ esam gatavi doties palīgā visās dzīves situācijās, kad durvju iestrēšanai vainīga:

  • nozaudēta atslēga;
  • aizcirtusies vai nodilusi slēdzene;
  • nejauši ieslēdzies bērns;
  • ļaunprātīga ielaušanās;
  • un virkne citu apstākļu.

  Aizkritušas durvis var gadīties katram no mums, taču svarīgi tādos brīžos ir zināt, kur meklēt palīdzību! Rakstiet vai zvaniet un dosimies palīgā, cik drīz vien iespējams! Ar mūsu profesionāļu komandu un instrumentiem durvju atvēršana būs daudz veiksmīgāka! Saudzējiet savu mājokli un durvis, ja tām nepieciešama palīdzība, dodiet ziņu! Būsim vien zvana attālumā! Priecāsimies palīdzēt un sniegsim vajadzīgo tehnisko atbalstu, lai atrisinātu radušos situāciju ar durvīm maksimāli ātri.

  Zvanīt Zvanīt Zvanīt