Rīgas SOS Serviss logo

6:00 - 23:30

Menu Close

DURVJU REMONTS

Kad pamanām, ka durvis zaudējušas vizuālo skatu vai slēdzenes vairs neslēdzas tik veiksmīgi, bieži pieņemam lēmumu par durvju nomaiņu, taču durvju remonts ir daudz ekonomiskāks un labāks risinājums. SOS servisa meistaru vadībā Jūsu durvis atgūs agrāko skatu, nomainot ne tikai slēdzenes pret jaunākām un drošākām, bet arī veicot dekoratīvo plēvju nomaiņu, vispārējo durvju apdari un pārkrāsošanu, atkarībā no bojājumu pakāpes un durvju materiāla.

Durvju restaurācija daudziem saistās ar ilgstošu un sarežģītu procesu, bet mūsu meistari ar to tiks galā diennakts laikā. Ja pirms tam saskaņotas visas vēlmes un nepieciešamie uzlabojumi, meistaru komanda jau iepriekš sagatavo visus vajadzīgos materiālus un instrumentus, tad ierodas pie Jums pēc durvīm un pēc nepilnas diennakts tās nogādā atpakaļ. Durvju atjaunošanas meistari gan novērtē durvju defektus un atrod tiem salabošanas iespējas, gan veic visus vajadzīgos demontāžas un uzstādīšanas darbus, parūpējoties pat par vissīkākajām niansēm. Daudzo gadu pieredze ļauj atjaunot pat metāla un tērauda durvis, tādēļ mūsu komandai tiek uzticētas arī īpaši sarežģītas durvis, kuru demontāža ir grūtāka un prasa izteiktu precizitāti.

Visbiežāk durvju atjaunošanā nepieciešama arī slēdzeņu nomaiņa, jo tās nodilst un to nomaiņa vēlama ik pēc pāris gadiem. Mūsu servisā pieejamas metāla slēdzenes no dažādiem firmām, sniedzot iespēju atrast gan tādas pašas vai līdzīgas slēdzenes, kādas izmantotas iepriekš, vai piemeklēt pavisam jauna tipa slēdzenes, atkarībā no situācijas un vēlmēm.

Ja esat saskāries jau ar situācijām, kad durvis iestrēgst vai veras smagnēji, noteikti izvērtējiet to stāvokli un vērsieties pie mūsu meistariem pēc padoma. Apskatot durvis, noteiksim, kādi labojumi nepieciešami. Dažreiz durvju restaurācija ir arī ideāls brīdis, kad nomainīt durvju krāsu, izvēlēties drošāku slēdzeni vai veikt citus uzlabojumus. Piemēram, ja esat mainījis mājokļa iekšējo interjeru un vēlaties tam pieskaņot durvis, to atjaunošana ir ātrs veids, kā panākt ideālu kopskatu.

Droši sazinieties ar mūsu meistaru komandu un mēs palīdzēsim Jūsu durvīm būt ne tikai drošām, bet arī skaistām!

Zvanīt Zvanīt Zvanīt