00 - 24/7

Aizcirtās durvis un Jūs nevarat tikt iekšā? Kad durvju atvēršana sagādā problēmas, visbiežāk cilvēki nezina ko iesākt. To pašu var attiecināt uz gadījumu, kad Jūsu auto durvju atvēršana sagādā problēmas, bet iekšā, piemēram, ir palicis Jūsu bērns. Šāda situācija var novest pie negatīvām sekām un likt pārdzīvot jebkuram cilvēkam. Mēģinājumi uzlauzt durvis un patstāvīga slēdzeņu atvēršana var tikai apgrūtināt stāvokli vai pat Jūs būsiet spiesti manīt pašas durvis. Vispareizākā rīcība būtu griezties pie speciālistiem un atslēgu serviss Salaspilī spēs tikt galā ar jebkuru problēmu pat pašu sarežģītāko.

Sazinaties
ar mums
Nosakām
precīzas
izmaksas
Atbraucam
1H laika
100%
atvēršanas
Garantija

Rigassosserviss.lv var lepoties ar stabilu profesionālu kolektīvu, kur ir meistari ar 30 gadu pieredzi, kas pastāvīgi aug un attīstās ik dienu. Mūsu pieredze ir daudzpusīga un unikāla, kā arī ir pa spēkam jebkuras drošības pakāpēs slēdzeņu atvēršana, izmantojot jaunākās atvēršanas tehnoloģijas. Mūsu atslēgu serviss Salaspilī garantē jebkuru durvju atvēršanu – dzīvokļu, komerciālo objektu, automašīnu vai pat seifu. Saviem klientiem piedāvājam slēdzeņu remontu, maiņu un durvju atvēršanu jebkurā diennakts laikā septiņas dienas nedēļā!

DURVJU ATVĒRŠANA

100% Garantējam atvēršanu

SOS DURVJU
ATVĒRŠANA
ĀTRI UN KVALITATĪVI

Protams, ka neviens nevēlās bojāt savu īpašumu un tad, kad durvju atvēršana sagādā problēmu, ir jāizsauc profesionāls durvju serviss, kas spēs ātri un kvalitatīvi padarīt savu darbu. Mūsdienās ikvienā pilsētā ir šāds pakalpojums un arī mūsu durvju serviss Salaspilī ir pieejams jebkurā laikā. Meistaru rīcībā ir tāds profesionāls aprīkojums, lai varētu rūpīgi piekļūt slēdzenei un novērst problēmu.

Nav būtiski, kādas tieši durvis aizcirtās, jo sos durvju serviss Salaspilī palīdzēs tikt galā ar jebkuru problēmu. Esam ar bagātu pieredzi dažāda veida durvju atvēršanā, neskatoties uz to drošības pakāpi pret uzlaušanu un slēdzeņu skaitu. Mūsu darbinieki strādā kvalitatīvi un īpaši rūpīgi, tāpēc vienu durvju atvēršana var aizņemt ilgāku laiku nekā citu, taču mēs garantējam 100% durvju atvēršanu pēc iespējas īsākā laikā! Kad nepieciešama sos durvju atvēršana Salaspilī, pareizā izvēle būs tieši mūsu profesionāļi, kas ir ar 30 gadu pieredzi, rūpīgu attieksmi un visu nepieciešamo instrumentu klāstu.

AUTO ATVĒRŠANA

āTRI UN KVALITATīVI

AUTO DURVJU
ATVĒRŠANA
SALASPILĪ

Ļoti daudzi autovadītāji saskaras ar situāciju, kad auto atvēršana sagādā problēmas. Der atzīmēt, ka avārijas auto atvēršana ir tā lieta, kas prasa ļoti uzmanīgu un profesionālu attieksmi, tā kā, mēģinot to darīt saviem spēkiem, var novest pie situācijas, ka durvis tiek salauztas vispār. Mūsu sos serviss Salaspilī palīdzēs tikt galā ar jebkuras sarežģītības problēmu ātri un bez automašīnas durvju bojājumiem.

ATVERAM JEBKURA
VEIDA AUTO

Kad ir aizcirtušās automašīnas durvis, tad galvenie iemesli, kāpēc sos durvju atvēršana Salaspilī ir labākais risinājums, ir sekojoši:

  1. 1. Mūsu darbiniekiem ir tikai profesionāli instrumenti, kas paredzēti durvju atvēršanā. Šis moments ir svarīgs, jo jebkuras markas auto slēdzene ir ar saviem īpašajiem konstrukcijas un tehniskajiem parametriem.
  2. 2. Mūsu darbinieki ir operatīvi un ar lielu pieredzi, lai spētu izpildīt jebkuras sarežģītības pakāpes darbus.
  3. 3. Darbinieku uzmanīgais un akurātais darbs, kas ir viens no galvenajiem izvēles faktoriem.
  4. 4. Kad nepieciešama auto durvju atvēršana, cena spēlē ne mazāku lomu kā servisa kvalitāte. Arī šeit durvju serviss Salaspilī spēj pielāgoties ikvienam klientam.
  5. 5. Pieejams ļoti vienkāršs veids kā var būt pasūtīta avārijas auto durvju atvēršana.

Mūsu profesionālu iemaņas pastāvīgi pilnveidojas, tāpēc, ja Jums nepieciešama auto durvju atvēršana Salaspilī, Jūs vienmēr varat cerēt uz augstu kvalitāti un ātru servisu jebkurā laikā!

SLĒDZEŅU MAIŅA

PROFESIONĀLI MEISTARI UN INSTRUMENTI

Slēdzeņu maiņa
jebkurā laikā

Dzīvē bieži vien var saskarties ar situāciju, kad nepieciešama slēdzenes maiņa. Galvenokārt slēdzenes nomaiņa tiek veikta, kad tā salūzt, nepareizi ekspluatējot slēdzeni. Kā otrs iemesls tam, lai iegādāties jaunas slēdzenes, ir jaunu durvju iegādāšanās, tā kā ražotāji visbiežāk pārdod durvis bez tām. Nenoliedzami, arī, iegādājoties jaunu dzīvokli, nepieciešams padomāt par to, lai nomainīt slēdzenes. Savukārt, nozaudējot atslēgas, pastāv risks, ka kāds spēs iekļūt Jūsu īpašumā, tāpēc arī šeit slēdzenes maiņa ir labākais risinājums. Ja esiet saskaries ar kādu no šīm situācijām, Jums palīdzēs sos serviss Salaspilī! Mūsu piedāvājumā ir augstas kvalitātes slēdzenes no uzticamiem ražotājiem. Jums pašiem nebūs jāorientējas milzīgajā klāstā, jo Rigassosserviss.lv visu izdarīs Jūsu vietā, pievēršot uzmanību klienta vēlmēm un slēdzenes atrašanās vietai.

Mainām visa veida
slēdzenes